Dodací lhůty

Průměrná doba expedice našeho zboží se pohybuje v rozmezí 1 - 5 dnů v závislosti na typu a množství objednaného zboží, případně dle dohody. Někdy se může stát, že dodavatel vyřadil zboží z prodeje aniž by nás o tom uvědomil, a proto objednávku nejsme schopni vyřídit. V takovém případě Vás budeme o vzniklé situaci bezodkladně informovat a budete mít možnost Vaši objednávku stornovat.

Dodací a platební podmínky

Zboží je aktuálně možno vyzvednout pouze osobně na prodejně.

Záruční lhůta

Na prodávané zboží, pokud není určeno na zboží jinak, je poskytována zákonem stanovená záruční lhůta 2 roky.

Reklamace

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží bude neprodleně vyměněno za stejný kus, případně vrácena již zaplacená částka zpět. Reklamace vyřizujeme v pracovních dnech telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Rozsah a oprávněnost reklamace posoudíme po zaslání zboží zpět na naši adresu. O vyřízení reklamace Vás budeme průběžně informovat a následně s Vámi dohodneme způsob řešení.

Nakládání s osobními daty a jejich ochrana

Informace, které nám poskytnete prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží výlučně pro potřebu poskytnutí konkrétní služby a nebudou poskytovány třetím osobám ani jinak komerčně využívány, protože naše společnost dodržuje GDPR.

S osobními údaji nakládáme podle zásad evropského nařízení č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016  - GDPR.